Beton Direkli Tel

Beton Direkli Tel

Beton Direkli Tel genellikle boş arsalar, tarlalar, askeri birlikler ve askeri sınırların çevre güvenlikleri, hava alanları v.b. yerlerde daha çok tercih edilir. Son derece dayanıklı olması, uzun ömürlü ve tüm hava şartlarına dayanıklı olması, uygulandığı alanda tam güvenliği sağlaması tercih sebeplerinden en önemlileridir.


Beton Direkli Tel uygulaması şu şekilde gerçekleşir;

1. Toprak zemine 3 metre aralar ile yaklaşık 50cm derinliğinde çukurlar açılır.

2. Açılan çukurlara beton direkler dikilir ve dikilen beton direkler 250doz beton yardımı ile çukurlara sabitlenir.

3. Dikilen direklerin orta kısımlarına çift taraflı payanda monte edilir. Bu payandalar 30 metrede 1 ve her köşede yapılması gereklidir.

4. Telleme işlemine hazır olan Beton Direklerin düz kısımlarına Helezon Örgü Teli çekilir.

5. Çekilen Örgü Tellerine 3 sıra olacak şekilde tel çekilir.

6. İsteğe bağlı olarak Dikenli Tel veya Jiletli tel uygulanır.

7. Helezon Örgü Teli, Gergi Teli, Dikenli Tel yada Jiletli Tel bağ teli ile Beton Direğe Bağlanır.

8. İsteğe bağlı olarak Beton Direkli Tel uygulaması bittikten sonra Helezon Örgü Teli'nin toprak ile birleştiği yere hatıl betonu atılır ve korunması gereken alanın dışarı ile bağlantısı tamamen kesilir.Beton Direkli Tel Fiyatları

Çit modelleri arasında kazançlı çıkabileceğiniz çit modelleri arasında çokça kullanım olan beton direkli çit modelinde kullanılan betonlar son derece sağlam olup bir dış etken tarafından zarar görmesi imkansızdır. Aynı zamanda burada kullanılan tel modelleri de firmamız tarafından son derece sağlam olarak sunulmaktadır.


Birçok açıdan bahçenizin güvenliği için sağlanan beton çit modellerine internet sitemizde göz atabilirsiniz. Aynı zamanda yine internet sitemizde sunulan fiyatlara da göz atabilirsiniz. Siz de bahçenize beton direkli tel çit fiyatları yaptırmak isterseniz tek yapmanız gereken internet sitesi iletişim adresinden bizlere ulaşmaktır. 

Sembol Tel

Memnuniyet Garantisi

Tarafımızdan hizmet alan müşterilerimizin memnuniyetini garanti altına alıyoruz. Memnuniyet sorunlarında telafi ediyoruz.

Sembol Tel

Zamanında Hizmet

Satın aldığınız hizmetler için uzman ekibimiz ile tam zamanında başlayıp tam zamanında teslim ederiz.

Sembol Tel

Uygun Fiyat

Her bütçeye uygun kaliteden ödün vermeden ekonomik çözümler ile her kitleye uzman çözüm.

Whatsapp Destek
Tıkla Ara!