Çim Çit

Çim Çit

Çit modelleri arasında firmamız tarafından sağlanan Çim Çit güneş ışınlarına karşı UV koruma sağlayan alev almaz özel PVC den üretilmiş dekoratif ve estetik görüntü sunan iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ara bölme, güvenlik, kısa duvar malzemesidir. Uygulama ve montajı kolaydır. Çim çit bakım gerektirmez, tüm hava şartlarına dayanıklıdır, doğal çime en yakın görüntüyü sağlamaktadır.


İnternet sitesi üzerinden sunulan çim çit modelleri firmamız tarafından sunulmakla beraber internet sitemizde yer alan ürün seçenekleri bakımından seçim yapabileceğiniz modelleri içermektedir. Bu açıdan sunulan hizmetler bakımından siz de çim çit modelleri hakkında fikir edinmek isterseniz tek yapmanız gereken internet sitemize göz atmaktır.


Çim Çit Fiyatları

Çit fiyatları bakımından düşük fiyatlar sağlayan firmamız tarafından aynı zamanda da sunulan modeller arasında çim çit de son derece uygun fiyatlı yapılmaktadır. Çim çit model çitleri boyut bakımından da yüksek oranlar sağlayan modeller arasında yer almaktadır.


Aynı zamanda çim çit satın almak isteyen kişiler internet sitesinde yer alan iletişim kanalları üzerinden hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilir bu sayede çim çit kurulumu için ev bahçe ve arazilerini de tercih edebilirler. 

Sembol Tel

Memnuniyet Garantisi

Tarafımızdan hizmet alan müşterilerimizin memnuniyetini garanti altına alıyoruz. Memnuniyet sorunlarında telafi ediyoruz.

Sembol Tel

Zamanında Hizmet

Satın aldığınız hizmetler için uzman ekibimiz ile tam zamanında başlayıp tam zamanında teslim ederiz.

Sembol Tel

Uygun Fiyat

Her bütçeye uygun kaliteden ödün vermeden ekonomik çözümler ile her kitleye uzman çözüm.

Whatsapp Destek
Tıkla Ara!