Akçay

Panel çit kapsamına seçenekler veriliyor. Ölçülerin alınmasından sonra, tamamen uygun şekilde çit sistemlerinin kurulumu yapılıyor. Hem güvenli bir şekilde çit sistemlerinin oluşturulması hem de direkt olarak istenen zaman dilimi içinde hizmet almanız mümkün oluyor. İletişime geçerek talep sunabilirsiniz.

Boru Direkli Tel yapım aşamasında, sizden istenenler alan hakkında bilgi olacak. Ne kadar bir alana çit döşenecek? Aynı zamanda yapılacak olan döşeme işlemlerinde, çit modeli nedir? Sizlere sunulan çit sistemleri içinde en kullanışlı ve avantajlı olanı seçmeniz önerilir.


Çit uygulamalarının hemen yapılması, çim çit için geçerli olacak. Eğer siz de bu alanda bir uygulama olmasını istiyorsanız, hemen alan konusunda boyut açısından bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Doğru uygulamaların olmasını sağlamak önemlidir. Jiletli – dikenli tel güvenlik açısından da sizlere bir avantaj sunacak. Bunu göz önünde bulundurun ve siz de  hemen bu alanda hizmet alın.

Sembol Tel

Memnuniyet Garantisi

Tarafımızdan hizmet alan müşterilerimizin memnuniyetini garanti altına alıyoruz. Memnuniyet sorunlarında telafi ediyoruz.

Sembol Tel

Zamanında Hizmet

Satın aldığınız hizmetler için uzman ekibimiz ile tam zamanında başlayıp tam zamanında teslim ederiz.

Sembol Tel

Uygun Fiyat

Her bütçeye uygun kaliteden ödün vermeden ekonomik çözümler ile her kitleye uzman çözüm.

Whatsapp Destek
Tıkla Ara!