Assos

Panel çit hizmeti Asos için geçerlidir. Asos ve diğer lokasyonlar için hizmetimizi sizlere ulaştırıyoruz.Panel çit kapsamına seçenekler veriliyor. Ölçülerin alınmasından sonra, tamamen uygun şekilde çit sistemlerinin kurulumu yapılıyor. Hem güvenli bir şekilde çit sistemlerinin oluşturulması hem de direkt olarak istenen zaman dilimi içinde hizmet almanız mümkün oluyor. İletişime geçerek talep sunabilirsiniz.


Assos Tel ve Çit Sistemleri İletişim

Hemen bağlantı kurulmasını sağlamak açısından iletişim bilgileri verilmiştir. Siz de hemen iletişim bilgileri üzerinden ekipten bilgi alabilirsiniz. Sunulan hizmet seçenekleri arasında galvaniz boru direkli tel var. Eğer çeşit olarak galvaniz boru direk isteniyorsa, hemen siz de bu alanda sistemleri inceleyerek avantajlı bir hizmet alabilirsiniz. Seçim tamamen sizin.Çim ana malzeme olarak yapılan çit sistemlerine de yer verilmiştir. Çim çit kullanışı olan modeller arasında. Estetik görünüm kaygısı olan her durumda kullanılabilir. Mutlaka ekip üyelerimiz bu çeşit hakkında da bilgi vererek sizlere hizmet sunacaktır. Jiletli – dikenli tel ise güvenliğin ilk aranan kriter olduğu durumlarda önerilir. Bu durumda direkt olarak sistemlerin oluşturulması ve hizmet almanız sağlanır.Sizlere ulaştırdığımız bir diğer hizmetimiz, kapı sistemleri olacak. Bu sistem seçenekleri üzerinden seçim yapın. Kaliteli malzemelerin yanı sıra en uygun fiyatlar ile hizmet verilmesi sağlanıyor olacak.

Sembol Tel

Memnuniyet Garantisi

Tarafımızdan hizmet alan müşterilerimizin memnuniyetini garanti altına alıyoruz. Memnuniyet sorunlarında telafi ediyoruz.

Sembol Tel

Zamanında Hizmet

Satın aldığınız hizmetler için uzman ekibimiz ile tam zamanında başlayıp tam zamanında teslim ederiz.

Sembol Tel

Uygun Fiyat

Her bütçeye uygun kaliteden ödün vermeden ekonomik çözümler ile her kitleye uzman çözüm.

Whatsapp Destek
Tıkla Ara!